Polimatik

+90 446 224 34 34

info@polimatik.com.tr

  Özel Bakım Merkezimiz, 2009 yılında kurulmuş olup 24 yatak kapasitelidir. 13 yaş üzeri muhtelif tıbbi rahatsızlıkları olan genç hastalarımızı ''özel olur'' ve '' sağlık kurulu raporu'' olmak kaydıyla kabul eden tek kuruluştur.

  Genel yaşlılık sorunları olan Alzheimer, Demans ve benzeri Geriatrik ve Gero-psikiyatrik rahatsızlıklar ile Mental durumu normal olmakla birlikte değişik nedenlerle öz bakımlarını karşılamayan, bağımlı, bakıma muhtaç her türlü yaşlıyı öte yandan daha genç yaşta olup psikiyatrik ve Mental sorunları olan gençleri de kurumumuza kabul etmekteyiz. Bunlarla ilgili tedaviler 2 uzman doktor, 4 hemşire, 1 sosyal hizmet uzmanı, yeterli sayıda yaşlı ve hastabakıcılarla 15 yıllık bir tecrübe ile 7gün 24 saat hizmeti gerçekleştirmektedir.

  Her dairede banyo, sıcak su, merkezi müzik, TV, mutfak ve dinlenme odaları yer almaktadır. Ayrıca ortak kullanıma açık kütüphane ve hobi odası da yaşlı ve hastalarımızın kullanımına açıktır.

  Üç ana öğün ve ara öğünler ile sıcak-soğuk içecek hizmeti, banyo, giyeceklerin temizliği, ütülenmesi, rutin tedavi ve pansumanlar ile sağlık kontrollerinin yanı sıra özel bakıma muhtaç hastaların tüm bu hizmetler ilave ücret alınmaksızın kurumumuzca karşılanmaktadır.

  Değer ve İlkelerimiz
  Belirlenen hizmet standartlarını daima üst seviyede tutmak.
  Alandaki yenilik ve gelişmeleri takip ederek sürekli iyileştirmede bulunmak.
  Merkezimizde hizmet gören kişilerin memnuniyetini üst seviyede sağlamak.
  İlimizde,bölgemizde ve yurdumuzda hizmet alanımızda marka olmak.
  Hizmeti gerçekleştirirken insani ve etik değerlerden taviz vermemek.
  Ücretsiz bakım, Kuruluşumuzdan ücretsiz olarak yararlanmak isteyen özürlü ve yaşlıların, Özürlü Sağlık kurulu raporuna göre Ağır özürlü olduğu tespit edilenler, Devlet tarafından bakılması istenen bireyler için Aile içindeki toplam gelirin kişi başına düşen miktarı asgari ücretin 3/2’sinden Az olması gerekmektedir. İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne başvuruda bulunmaları yeterlidir.

  Özel Ambulans, Kurumumuz 2009 yılında kurulmuştur, geniş hizmet yelpazesi ve konusunda uzman kadrosuyla l ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak dünya standartlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

  Hızlı, güvenilir, kaliteli ve yaygın ambulans hizmetleri, tıbbi danışmanlık hizmeti, evde doktor hizmeti, evde hasta bakım hizmetleri, organizasyonlara, sitelere, okullara, sosyal tesislere revir ve ambulans hizmetlerini en etkin şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

  En son teknoloji ile donatılmış ambulansları ile alanında uzman hekim, ambulans ve acil bakım teknikeri (AABT/Paramedik), acil tıp teknisyeni (ATT) ve Sağlık Bakanlığı İlkyardım Sertifikalı sürücülerden oluşan sağlık ekipleri; özellikle kardiyopulmoner resisütasyon (CPR), travmalı hasta stabilizasyonu ve kurtarma konularında deneyimlidir.

  VİZYON
  Mobil sağlık hizmetleri konusunda Bölgemizin lider kuruluşu ve referans merkezi olmak.

  MİSYON
  Üstün sağlık teknolojisi ve yetkin kadrosu ile tıbbi etik kuralları çerçevesinde hasta güvenliğini ilke edinerek, mobil sağlık hizmetlerini hızlı, yaygın, güvenilir ve yüksek kalitede topluma sunmak.