Polimatik

+90 446 224 34 34

info@polimatik.com.tr


  Şirketimiz, 2005 yılında kurulmuş olup, içişleri bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir özel güvenlik ve eğitim kuruluşudur.

  Amacımız, kalite ve koşulsuz memnuniyettir. Şirketimizin yapı taşları değişime uyum sağlayan, birlikte hareket edebilen ve sürekli iyileştirme şiarımızdır.

  Eğitimli disiplinli güvenlik personelimizle güvenliğin sağlanması, kişisel hakların korunması ve hukukun üstünlüğü prensibi güvenliğin vazgeçilmez unsurlarındandır.

  VİZYONUMUZ
  İnsanların yaşamını daha güvenilir, daha rahat, daha kolay, daha iyi, daha güzel kılan, lider bir firma haline gelmek.

  MİSYONUMUZ
  Dinamik eğitim programları, gelişen bilgi teknolojisi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimlerimizle hizmet vermekte olduğumuz kurumun temel değerlerinin bütününü koruyarak, insan ve kalite odaklı, ulusal ve uluslar arası stratejilere uygun özel güvenlik ve eğitim hizmeti sunmaktır.

  KALİTE POLİTİKAMIZ
  Değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ve İhtiyaçlarını yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaktır. Çalışanların bilgi ve yeteneklerini değerlendirerek gerekli ödül yapısını ortaya koymak, çalışma ortamını yeni teknolojilere açık tutmak, müşteri memnuniyetini maksimize etmektir.

  Özel Güvenlik Eğitimi
  "Özel Güvenlik Eğitimi” konusunda uzman eğiticiler tarafından gece ve gündüz programlarında silahsız eğitim sertifika programında ki öğrencilere 90 saat; Silahlı Sertifika programında ki öğrencilerimize de toplam 120 saat üzerinden uygulanmaktadır.

  Silahsız Sertifika Eğitimi : Silah bilgisi ve atış eğitimi hariç toplam 11 ders ve 90 saatten oluşan eğitimdir.

  Silahlı Sertifika Eğitimi : Silah bilgisi ve atış eğitimi dahil toplam 12 ders ve 120 saatten oluşan eğitimdir.

  Özel Güvenlik Hizmetlerimiz
  Fiziki Güvenlik, Her türlü bina , tesis ve kurumun çevre ve giriş çıkış kontrolü şeklinde sağlanan güvenliktir.

  Organizasyon Güvenliği, Konserler , spor karşılaşmaları , toplantı , seminer ve fuar organizasyonlarında sağlanan güvenliktir.

  Vip Koruma, Çok önemli şahısların , iş adamlarının ve koruma isteyen tüm şahısların seyahatlerinde ve gezilerinde araç ve güvenlik personelince yapılan güvenliktir.

  YAKIN KORUMA, Herhangi bir nedenle koruma isteyen şahıslara her türlü günlük faaliyetleri , seyahat ve iş görüşmeleri esnasında özel eğitimli , yakın dövüş sanatlarını bilen güvenlik personelince yapılan güvenliktir.

  Belgelerimiz,
  Özel Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi, Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi
  TSE-EN-ISO-9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

  REFERANSLARIMIZ
  Erzincan Hava Alanı,
  Erzincan Belediyesi
  Erzincan Devlet Hastanesi,
  Erzincan Üniversitesi Erzincan Sosyal Hizmetler Bakım Birimleri (Huzurevi-Rehabilitasyon ve Bakım merkezi- Kız Yurdu),
  Erzincan Milli Eğitim İl ve İlçe Okulları
  Mengücek Gazi Araştırma hastanesi,
  Aydın Üniversitesi
  Özel Fabrikalar ve İşyerleri,
  İç taş enerji hes işletmeleri